O firmie Witkowski

Firma Witkowski jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1981 roku przez obecnego Prezesa Zarządu Leszka WitkowskiegoOd ponad 20 lat jesteśmy związani z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi obiektów użyteczności publicznej - jako producent i dostawca biernych przegród ppoż.Leszek Witkowski jako wieloletni Przewodniczący Komisji Biernej  „Ogólnopolskiego  Stowarzyszenia Producentów Zabezpieczeń  Przeciwpożarowych i Sprzętu Pożarowego” czynnie zabiega o nowelizację przepisów związanych z bezpieczeństwem ppoż. w obiektach. Za swoją działalność został odznaczony Krzyżem Zasługi.

Siedziba firmy Witkowski

Od kilku lat zarządzaniem firmą zajmuje się syn- Piotr Witkowski, który konsekwentnie prowadzi firmę w oparciu o ukształtowane  podłoże przegród przeciwpożarowych. Jego zaangażowanie oraz etyka społeczna została doceniona poprzez  odznaczenie  Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.Nieustanne podążanie do przodu , wdrażanie innowacyjnych produktów sprawiły, iż obecnie nasza firma specjalizuje się w SZKLANYCH SYSTEMACH PPOŻ.  z ukierunkowaniem na aranżacje wnętrz oraz specjalistyczne – techniczne przegrody szklane.

Wykorzystując przyznane w 2014 roku fundusze z  Unii Europejskiej  wdrożyliśmy autorski program zarządzający procesami, dzięki czemu Nasza Firma działa na najwyższym europejskim poziomie.Wykorzystując wieloletnie doświadczenie wdrażamy na rynek innowacyjne produkty w zakresie systemów ppoż.Nieustannie dążymy do poprawy standardów poprzez restrukturyzację parku maszynowego, zastosowanie

Ludzie

Za sukcesem firmy stoi w głównej mierze kadra pracownicza. To oni są największą wartością firmy i decydują o pozycji biznesowej. Inwestowanie w personel jest najlepszą lokatą, która przekłada się bezpośrednio na konkurencyjność. W ostatnim czasie innowacje jakie przeprowadziliśmy zdecydowanie wpłynęły na poprawę standardów naszych produktów.Naszym pracownikom zapewniamy przyjazną, zespołową atmosferę, a także nowoczesne narzędzia pracy. W firmie pracują profesjonaliści, łączący wiedzę z zakresu wielu dziedzin, m.in.: projektu, informatyki , technologii i marketingu. Ich kompetencja, umiejętność działania i skuteczność wpływają na sukces i dynamiczny rozwój firmy.

Odpowiedzialność Społeczna

Witkowski Sp z o.o. to firma zaangażowana społecznie i otwarta na innych. Nie pozostajemy obojętni wobec najbardziej potrzebujących i staramy się wspierać społeczne inicjatywy, nie tylko charytatywne.W mijającym roku pomoc od Firmy Witkowski uzyskało wiele organizacji i instytucji.Pragniemy być blisko ludzi nie tylko poprzez swoje produkty , które znajdują się wielu obiektach , ale również poprzez działalność społeczną, nie tylko w formie darowizn.