Kontakt - dane firmy

Siedziba / Biuro Handlowe
Zakład Produkcyjny 

Witkowski Sp. z o. o.
ul. Magazynowa 7, 05-800 Pruszków

Tel.: 22  759 85 00
Kom.: 602 659 236
Fax: 22 758 66 53
NIP: 534 223 75 12

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:
biuro@witkowski.org.pl

ZARZĄD FIRMY:

Piotr Witkowski
Wiceprezes Zarządu – Dyrektor
piotr@witkowski.org.pl 
+48 602-705-259

Leszek Witkowski
Prezes Zarządu

DZIAŁ REALIZACJI I PROJEKTÓW:

Damian Deska
Kierownik Działu Projektowego
ddeska@witkowski.org.pl 
+48 600-489-487

Mirosław Dziewulski
Kierownik Projektu
mdziewulski@witkowski.org.pl 
+48 602-659-227

Piotr Mościński
Kierownik Projektu
pmoscinski@witkowski.org.pl 
+48 668-308-072

Jacek Celiński
Kierownik Projektu
jcelinski@witkowski.org.pl 
+48 604-936-347

Marcin Jakubiak 
Kierownik Projektu
mjakubiak@witkowski.org.pl 
+48 510-474-410

DZIAŁ OFERTOWANIA:

Anna Szmigielska
Kierownik Działu Handlowego
aszmigielska@witkowski.org.pl 
+48 668-308-064

Beata Kopacz
Specjalista ds. ofertowania
bkopacz@witkowski.org.pl 
+48 510 474 405

DZIAŁ PRODUKCJI:

Mariusz Pietrak
Kierownik Produkcji
mpietrak@witkowski.org.pl 
+48 600-376-009

Jarosław Witkowski
Technolog - Przygotowanie Produkcji
jwitkowski@witkowski.org.pl 
+48 604-154-445

LOGISTYKA - SERWIS:

Mariusz Sęktas
Kierownik serwisu
msektas@witkowski.org.pl 
+48 602-369-312

Katarzyna Kilińska
Dział Logistyki
kklinska@witkowski.org.pl 
+48 600-236-086

ADMINISTRACJA:

Dorota Powierża
Spec ds. administracyjnych 
dpowierza@witkowski.org.pl 
+48 602-659-236