O firmie Witkowski

Firma Witkowski jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1981 roku przez obecnego Prezesa Zarządu Leszka Witkowskiego. Od ponad 20 lat jesteśmy związani z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi obiektów użyteczności publicznej - jako producent i dostawca biernych przegród ppoż. 

Leszek Witkowski, jako wieloletni Przewodniczący Komisji Biernej "Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Pożarowego", czynnie zabiega o nowelizację przepisów związanych z bezpieczeństwem ppoż. w obiektach. Za swoją działalność został odznaczony Krzyżem Zasługi.

Siedziba firmy Witkowski

Od kilku lat zarządzaniem firmą zajmuje się syn - Piotr Witkowski, który konsekwentnie prowadzi firmę w oparciu o ukształtowane podłoże przegród przeciwpożarowych. Jego zaangażowanie oraz etyka społeczna została doceniona poprzez odznaczenie Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Nieustanne nastawienie na rozwój, wdrażanie innowacyjnych produktów sprawiły, iż obecnie nasza firma specjalizuje się w SZKLANYCH SYSTEMACH PPOŻ. z ukierunkowaniem na aranżacje wnętrz oraz specjalistyczne - techniczne przegrody szklane."

Wykorzystując przyznane w 2014 roku fundusze z Unii Europejskiej, wdrożyliśmy autorski program zarządzania procesami, dzięki czemu nasza Firma działa na najwyższym europejskim poziomie. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wdrażamy na rynek innowacyjne produkty w zakresie systemów ppoż. Równocześnie nieustannie dążymy do poprawy standardów poprzez
restrukturyzację parku maszynowego.

Ludzie

Za sukcesem firmy stoi w głównej mierze kadra pracownicza. To ona jest największą wartością firmy i decyduje o pozycji biznesowej. Inwestowanie w personel jest najlepszą lokatą, która przekłada się bezpośrednio na konkurencyjność. W ostatnim czasie innowacje, jakie przeprowadziliśmy, zdecydowanie podwyższyły standard naszych produktów. W firmie pracują profesjonaliści, łączący wiedzę z zakresu wielu dziedzin, m.in.: projektu, informatyki, technologii i marketingu. Ich kompetencja, umiejętność działania i skuteczność wpływają na sukces i dynamiczny rozwój firmy.

Odpowiedzialność Społeczna

Witkowski Sp z o.o. to firma zaangażowana społecznie i otwarta na innych. Nie pozostajemy obojętni wobec najbardziej potrzebujących i staramy się wspierać społeczne inicjatywy, nie tylko charytatywne. W mijającym roku pomoc od Firmy Witkowski uzyskało wiele organizacji i instytucji. Pragniemy być blisko ludzi nie tylko poprzez swoje produkty, które dbają o bezpieczeństwo użytkowania w wielu obiektach , ale również poprzez działalność prospołeczną.